Warning: The magic method PW_Templating::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/zeidpl/osuszaniebudynku.com/public_html/wp-content/themes/consultpress-pt/vendor/proteusthemes/proteuswidgets/inc/class-pw-templating.php on line 92
Osuszanie budynków Bydgoszcz, osuszacz ścian, mieszkań - OsuszanieBudynku.com

Materiały używane do budowy budynków od betonu po płyty ścienne pochłaniają wilgoć. Niewielka ilość wilgoci jest niezbędna do prawidłowego utwardzenia materiałów i zapobieżenia pękaniu lub zniekształceniom. Niestety nadmierne ilości wilgoci stwarzają różnego rodzaju problemy oraz rozwój pleśni. Jeśli jesteś mieszkańcem Bydgoszczy, a Twoje mieszkanie uległo zalaniu lub masz problem z nadmiarem wilgoci przez którą tworzy się bardzo niekorzystna dla zdrowia pleśń rozmyślasz co teraz zrobić. Próby pozbycia się nadmiaru wilgci na własną rękę zwykle kończą się frustracją, stratą pieniędzy i czasu. Warto pomyśleć nad skorzystaniem z usług profecjoanlnej firmy. 

Elektroosmoza III zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Chociaż walka z wilgocią jest niezwykle trudna, to dzięki bogatej wiedzy i użyciu profesjonalnego sprzętu firma sprawnie i kompleksowo rozprawi się z nadmiarem wilgoci, osuszaniem i odgrzybianiem Twojego domu, piwnicy czy mieszkania. Nie ważne czy trzeba osuszyć ściany, mury czy fundamenty. Świetna jakość gwarantowana. 

BYDGOSZCZ: Osuszacz murów i ścian BlockAqua GPL-111

Cena: 2890 zł netto + podatek VAT

Wysyłamy urządzenie do każdej lokalizacji w Polsce. Jest ono proste w instalacji (może ją wykonać klient).

Osuszanie budynków Bydgoszcz – jak to działa?

Systemy aktywnego osuszania elektroosmotycznego opierają się na efektach elektrokinetycznych, wywoływanych przez przyłożenie prądu stałego do nasyconego systemu porowatego i wynikające z tego procesy migracji wody wewnątrz porów i kapilar.

W skrócie, jony o ładunku przeciwnym do ładunku układu stałego są przyciągane przez powierzchnię ciała stałego, a ich stężenie wzrasta w pobliżu granicy faz cieczy, a ciała stałego. Celem elektroosmozy jest przeciwstawienie się naturalnemu potencjałowi strumieniowemu w kapilarach murów. Jony o tym samym ładunku powierzchniowym układają się konsekwentnie daleko od powierzchni ciała stałego, aż do osiągnięcia stanu ustalonego. 

Zazwyczaj wewnątrz ściany zainstalowany jest biegun dodatni, a w podłożu biegun ujemny. Pod wpływem zewnętrznego pola elektrycznego jony zgromadzone w podwójnej warstwie elektrycznej dążą do przywrócenia elektroujemności układu, przemieszczając się w kierunku elektrody ujemnej. Powstały w ten sposób transport wody związany jest z natężeniem gradientu napięcia, właściwościami materiału porowatego oraz składem chemicznym samego roztworu wodnego. Jest to najlepsza metoda osuszania budynków. 

Jakiego sprzętu warto użyć do osuszania budynków w tym murów, ścian oraz fundamentów? 

Firma Elektroosmoza III funkcjonująca na terenie Bydgoszczy poleca swoim klientom jedno z najlepszych urządzeń, czyli BlockAqua GPL-111. Urządzenie osusza na zasadzie elektroosmozy – metoda 100% bezinwazyjna.

Urządzenie montuje się na stałe bez względu na porę roku w centralnym miejscu tak, aby cały obiekt znajdował się w obrębie efektywny promień.

Zwykle instaluje się je nad obszarem zawilgoconym. Po osuszeniu muru i fundamentów urządzenie kontynuuje pracę spełniając rolę izolacji pionowej i poziomej, zapobiegając dalszemu zawilgoceniu budynku oraz ogranicza szkodliwe promieniowanie żył wodnych. Co ważne BlockAqua GPL-111 zużywa minimalną ilość energii elektrycznej (ok 1,5 kW energii miesięcznie). 

Wynajem osuszaczy czy zakupów profesjonalnego sprzętu na stałe?

Uwaga! Nie oferujemy wynajmu osuszaczy, sprzedajemy sprawdzone, bezinwazyjne urządzenie, które pozwoli Ci pozbyć się wilgotności w murach na stałe tj. urządzenie GPL-111 wykorzystujące zjawisko elektroosmozy. Nie sprzedajemy osuszaczy kondensacyjnych czy osuszaczy podposadzkowych, nagrzewnic. Zajmujemy się również ozonowaniem pomieszczeń.