Osuszanie piwnic i fundamentów

Wilgoć w domu generuje ogromne problemy dla jego wszystkich mieszkańców. Może przyczyniać się do powstawania różnych dolegliwości, głównie układu oddechowego. Wiele osób obawia się, że ewentualne usunięcie problemu nadmiaru wilgoci wiąże się z ogromnymi kosztami i jest problematyczne. Natomiast dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu BlockAqua GPL-111 istnieje możliwość efektywnego osuszenia fundamentów oraz piwnic, a koszty działania systemu zamykają się już w złotówce miesięcznie. Powyżej wskazany system charakteryzuje się dużą skutecznością i jest pozbawiony jakichkolwiek problemów w przypadku osuszania piwnic oraz fundamentów. Jeszcze niedawno jedyną możliwością, by tego dokonać było zorganizowanie wykopu pod murami budynku. Kolejnymi krokami było zabezpieczenie całej konstrukcji przed zniszczeniem i wystawienie fundamentów na osuszenie w wyniku działania słońca i wiatru. W następstwie powyższych czynności tworzeniu ulegały nowe warstwy izolacyjne. Główną wadą takiego działania był długi czas osuszania piwnic oraz fundamentów. Całkowicie inaczej wygląda to wszystko w obecnych czasach.

-----

Osuszacz piwnic i fundamentów BlockAqua GPL-111

Cennik urządzenia: 2890 zł netto + podatek VAT

-----

Czynniki wpływające na nadmierną wilgoć w fundamentach oraz piwnicach

Niewielu właścicieli budynków zdaje sobie sprawę, że izolacja w nich zastosowana jest wadliwa lub w ogóle jej nie zastosowano. W takich przypadkach nie może być mowy o zabezpieczeniu przed zaleganiem w środku nadmiaru wilgoci. Często źródłem problemu jest zbyt wysoki poziom wód gruntowych, w momencie gdy nie zastosowano odpowiednich systemów odwadniających – płyny te zalegają. Z uwagi na fakt, iż wilgoć zalega w pomieszczeniach, w których przyrządza się potrawy lub bierze kąpiel, czy odbywa się pranie. Sam mieszkaniec budynku wytwarza niemałe ilości pary wodnej podczas codziennych czynności, nawet odpoczynku. Bez sprawnej i dobrze zamontowanej wentylacji, nadmiary wilgoci nie są odprowadzane i w rezultacie osiadają na ścianach i suficie, najlepsze warunki do kumulacji mają między innymi w piwnicach. Z pomocą może przyjść nowoczesny System BlockAqua GPL-111, który charakteryzuje się przede wszystkim bezinwazyjnym działaniem. Wszystkie nadmiary wilgoci z piwnic, czy fundamentów są usuwane skutecznie, wraz z pleśnią i grzybami ze ścian. Wszystko to dzięki mechanizmowi, podczas którego do wody dodawany jest mikro ładunek energetyczny. Tym samym budynek w zasięgu działania urządzenia jest poddawany hydroizolacji. System BlockAqua GPL-111 wykorzystuje zjawisko elektroosmozy. Dzięki temu wielu klientów rezygnuje z tradycyjnych ociepleń zamieszkiwanych budynków.

Zalety wyboru urządzenia GPL-111

Instalacja urządzenia BlockAqua GPL-111 nie jest skomplikowana, urządzenie dostarczamy do każdego miejsca w Polsce. Dzięki temu, że system jest bezinwazyjny, nie odbywają się żadne zaawansowane roboty budowlane, pojawiają się niemałe oszczędności zarówno czasu jak i pieniędzy. Ponadto elektroosmoza  do osuszania piwnic i fundamentów jest sprawdzonym rozwiązaniem, które już od ponad 20 lat funkcjonuje na rynku. Wszystkie zastosowane technologie są oczywiście nowoczesne i mają dużą skuteczność w osuszaniu całych budynków.

Jak widać, wybór aparatu Osuszacz Muru GPL-111 przynosi naprawdę wiele korzyści i pozwala skutecznie oraz na zawsze pozbyć się wilgoci!