Sprawdzony sposób na wilgoć w murach. Oferta Osuszanie Lublin to sprawdzone nieinwazyjne osuszanie budynków. Urządzenia są bezpiecznie, nie używa się do nich środków chemicznych i dają świetne efekty. Podstawą działania tej metody jest zjawisko elektroosmozy. Poznajmy zatem, na czym polega ta metoda i czego możemy się po niej spodziewać

Osuszanie budynków w Lublinie

Wilgoć w domu nie zawsze musi wymagać wzywania specjalistów. Czasami wystarczy zadbać o dobrą cyrkulacje powietrza w pomieszczeniu. Niestety, zdarza się, że wilgoć znajdzie się głęboko w ścianach, fundamentach czy murach piwnicy np. po zalaniu czy przy uszkodzonej hydroizolacji. Osuszanie po zalaniu mieszkania jest niezbędne dla zdrowia i życia mieszkańców. Można do tego zabrać się na wiele sposobów. Najczęściej sięga się po metody bezinwazyjne. A wśród nich szczególną popularnością cieszy się elektroosmoza.

—–

Lublin: Osuszacz murów i ścian BlockAqua GPL-111

Cena: 2890 zł netto + podatek VAT

—-

Czym jest elektroosmoza? Jak wykorzystuje sią ją do osuszania mieszkań?

Jest to osuszanie budynków, przy którym wykorzystuje się przemieszczanie wilgoci w polu elektrycznym. Woda, która przemieszcza się w górę, gdyż znajdują się tutaj ładunki dodatnie. W wyższych partiach, gdzie jest sucho, mamy ładunek ujemny. Właśnie elektroosmoza pomaga odwrócić kierunek wody dzięki emitowaniu fal elektromagnetycznych, które mają odpowiednią częstotliwość i natężenie. Taka metoda bezinwazyjna jest niezwykle skuteczna i daje widoczny efekt.

Sposób ten pomaga przy osuszaniu muru, w walce z pleśnią i grzybami na ścianach. Można ją wykorzystywać przy murach z cegły, kamienia czy betonu. Stosuje się ją przy pojedynczych mieszkaniach oraz całych budynkach.

Skuteczność tej metody zależy od wielu czynników, np.: poziom zawilgocenia, grubość i rodzaj materiału murów. Może to doprowadzić, że na efekty trzeba będzie czekać wiele miesięcy.

Odgrzybianie i osuszanie budynków Lublin i okolice

Okazuje się zatem, że osuszanie ścian może nie być zbyt uciążliwe. Z wykorzystaniem urządzenia Osuszacz Muru GPL-111 całość procesu jest bezpieczna i prosta. Dodatkowym atutem urządzenia jest eliminacja wilgoci na stałe – dzięki temu wykonywane jest również odgrzybianie murów, a ich wilgotność nie jest już problemem.

Wynajmem osuszacza Lublin co jakiś czas czy zakup profesjonalnego sprzętu, który zwalczy problem na stałe?

W ramach naszych usług nie oferujemy wynajmu osuszaczy kondensacyjnych, nagrzewnic ani osuszaczy podposadzkowych – w ofercie posiadamy sprawdzone, bezinwazyjne urządzenia wykorzystujące zjawisko elektroosmozy, które instaluje się na stałe. Sprzęt usuwa wilgoć z budynku na stałe – zamów już teraz, dostarczymy towar do Lublina lub innych miast z województwa lubelskiego.