Nasz firma zajmuje się profesjonalnym osuszaniem budynków, które ze względu na wadliwą konstrukcję lub usterki hydrauliczne zostały narażanie na działanie wody. Mokra ściana czy sufit to spory problem nie tylko natury estetycznej. Nawet niewielka usterka kanalizacji lub rury z wodą może bowiem sprawić, że na ścianie, suficie lub podłodze pojawi się pleśń. Szybkie podjęcie działań mające na celu osuszenie muru pozwoli rozwiązać problem i przywrócić prawidłowe działanie całej instalacji. Jeśli szukasz specjalistów z miasta Katowice, chętnie pomożemy uporać się z wilgocią!

—–

Katowice i Śląsk: Osuszacz murów GPL-111

Cena: 2810 zł netto + podatek VAT

—-

Osuszanie budynków Katowice i Śląsk – dlaczego jest ważne, aby usunąć wilgoć po zalaniu?

Rozwiązanie problemu z cieknącą rurą jest stosunkowo proste, bo wystarczy wymienić jej wadliwy fragment, by wszystko działało, jak trzeba. Niestety osuszanie budynków nie tylko w Katowicach, ale także innych miastach naszego kraju jest czynnością, którą powinniśmy powierzyć fachowcom. Stosując nowoczesne metody, takie jak elektroosmoza jesteśmy w stanie bezinwazyjnie pozbyć się nadmiaru wilgoci w domu, a dzięki temu inwestor nie będzie narażony na rozwój chorobotwórczych grzybów, które są bardzo trudne do usunięcia, gdy rozwiną się na wilgotnej ścianie.

Osuszanie ścian jest konieczne zawsze, gdy zostaną zalane większą ilością wody. Nawet regularne wietrzenie czy ozonowanie nie sprawi, że wilgoć zniknie szybko, a każdy kolejny dzień naraża nas na dodatkowe koszty w postaci malowania i stosowania mocnych środków przeciwgrzybiczych.

Skuteczne osuszanie fundamentów w Katowicach

Słabej jakości hydroizolacja lub błędy na etapie jej tworzenia bardzo często powodują, że wilgoć z ziemi podciągana jest na ściany nośne. Zanim wykonamy renowację izolacji, konieczne jest osuszanie fundamentów, które ma na celu pozbycia się nadmiaru wilgoci z betonu, co umożliwi zastosowanie iniekcji preparatów hydroizolacyjnych, które odtworzą całą izolację i będą zapobiegać ponownemu zawilgoceniu.

Nasza firma działa na terenie Katowic i podejmie się nawet najtrudniejszych zleceń. Zapewniamy profesjonalne osuszanie budynku oraz fundamentów. Posiadamy odpowiedni sprzęt i doświadczenie, a metoda bezinwazyjna sprawi, że podczas prac na inwestycji nie będziemy przeprowadzać skuwania tynku. Gwarantujemy szybką realizację każdego zlecenia i korzystne ceny. Jeśli szukasz profesjonalistów, którzy na terenie miasta Katowice osuszą każdy budynek, zadzwoń do nas i umów się na konsultację. Osuszanie budynków to nasza pasja, dlatego możesz mieć pewność, że swoją pracę przeprowadzimy na najwyższym poziomie.

Wynajem osuszacza co jakiś czas czy zakup profesjonalnego osuszacza dającego efekt na stałe?

Uwaga! Nie oferujemy wynajmu osuszaczy, sprzedajemy sprawdzone, bezinwazyjne urządzenie, które pozwoli Ci pozbyć się wilgotności w murach na stałe tj. urządzenie GPL-111 wykorzystujące zjawisko elektroosmozy. Nie sprzedajemy osuszaczy kondensacyjnych czy osuszaczy podposadzkowych, nagrzewnic.

Zdecyduj się na ofertę kompleksowego Osuszania Katowice z OsuszanieBudynku.com