Odgrzybianie pomieszczeń

Jeżeli w naszym domu mamy problem z zawilgoceniem piwnic, ścian i fundamentów, powinniśmy się nim jak najszybciej zająć. Wilgotne ściany to nie tylko wyższe koszty ogrzewania budynku, ale przede wszystkim idealne warunki do rozwoju chorobotwórczych grzybów i pleśni. Mogą one między innymi podrażniać górne drogi oddechowe, powodować bóle głowy i wywoływać ogólne złe samopoczucie. Dodatkowo są groźne dla osób mających alergie. Mieszkanie w nowym budynku wcale nie chroni nas przed tym problemem, może on występować zarówno w nowych, jak i starych budynkach. Jak sobie z nim poradzić i odgrzybić takie pomieszczenia?

-----

Osuszacz i odgrzybiacz ścian BlockAqua GPL-111

Cennik urządzenia: 2890 zł netto + podatek VAT

-----

Istnieje jednak innowacyjna metoda, która pozwala na bezpieczne i nieinwazyjne osuszanie i odgrzybianie pomieszczeń. Jest to osuszanie za pomocą elektroosmozy. Co kryje się za tą tajemniczą nazwą? Polega ona na wykorzystaniu praw fizyki. Jeżeli przyczyną zawilgocenia jest kapilarne podciąganie wody, które polega na transportowaniu w górę murów wody pochodzącej z gruntu, to woda przemieszcza się w kierunku od bieguna ujemnego do dodatniego.

Odgrzybianie ścian z BlockAqua

Ujemnie naładowana jest gleba i część domu znajdująca się pod ziemią, a dodatnie reszta budynku na powierzchni. Właśnie dlatego wilgoć przemieszcza się od piwnicy w stronę parteru. Urządzenie do elektroosmozy wytwarza dodatnie pole elektromagnetyczne, powodując odpychanie wody, która już znalazła się w murach, z powrotem na zewnątrz, powodując osuszenie ścian budynku i pozbycie się grzyba ze ścian. Po usunięciu wilgoci urządzenie działa dalej, zabezpieczając piwnicę przed ponownym zawilgoceniem.

Bezpieczne dla ludzi

W pełni bezpieczna dla ludzi i zwierząt przebywających w oczyszczanych pomieszczeniach.

Stałe i tanie w eksploatacji

Miesięczny koszt działania urządzenia GPL-111 to około 1,00 PLN.

Nie jesteś pewien czy szukasz właśnie tego urządzenia?

Zadzwoń i skonsultuj to z naszym doradcą +48 510 089 967