Oferujemy Państwu bezinwazyjną i skuteczną metodę osuszania budynków przy pomocy urządzenia GPL-111. Nasze urządzenie działa w oparciu o zjawisko elektroosmozy, odwraca proces kapilarny powodując, że wilgoć jest wypychana z murów.

Poznań: Osuszacz murów i ścian BlockAqua GPL-111

Cena: 2890 zł netto + podatek VAT

Więcej o osuszaniu budynków w Poznaniu i okolicach

Obfite opady deszczu w Polsce występują głownie w lipcu, choć wydaje się to niemożliwe. W związku z występowaniem wysokiej temperatury w tym okresie jest również największy procent parowania. W Poznaniu i okolicach spada średnio 76mm deszczu. W tym okresie występuje najwięcej powodzi, zalania domów oraz mieszkań. Woda potrafi dostać się do murów co skutkuje ich zawilgoceniem, ściany stają się mokre, a ich nawierzchnia zaczyna się sypać. Główną rolę gra tutaj czas, trzeba działać szybko, żeby nie dopuścić to tragicznych skutków.

Osuszanie bezinwazyjną metodą w Poznaniu

Firma Elektroosmoza III przeprowadza osuszanie budynków w Poznaniu i okolicach. Ich specjalizacją jest osuszanie budynków oraz odgrzybianie pomieszczeń. Urządzenie, które zostaje wykorzystywane w tym procesie to BlockAqua GPL-111. Zaletą tego sprzętu jest gwarancja, że mury po skutecznym osuszeniu, będą zabezpieczone i odporne na zawilgocenia. Oczywiście to była tyko jedna z zalet, wyróżnia się również montażem, jest on prosty i można go używać o każdej porze roku. Istotnym jest fakt, że urządzenie jest bardzo tanie w utrzymaniu. Istnieją też inne sposoby na osuszanie budynków ale wymagają ingerencji w mury (metoda inwazyjna), co jest dość kosztowne i wiąże się z dużą ilością pracy, a wilgoć może powrócić.

Poznań i okolice: zamów urządzenie do osuszania budynków

Najważniejsze jest szybkie rozpoznanie problemu i działanie, czas gra na naszą niekorzyść. Przyczyn zawilgoceń budynków jest wiele, jedną z nich jest zła izolacja dachów, ich ścian lub fundamentów. W niektórych przypadkach wystarczy tylko zadbać o sprawną wymianę powietrza poprzez wentylację. Najbardziej popularną przyczyną zawilgoceń, na którą nie mamy wpływu jest deszcz. Wtedy warto skorzystać z metody nieinwazyjnej, czyli elektroosmozy. Polega ona na przemieszczaniu się wilgoci w tzw. polu elektrycznym. W związku z tym, że fundamenty mają ładunek dodatni(woda gromadzi się w niskich partiach fundamentów) nie może odparować i doprowadza to do wilgotności murów oraz zagrzybienia. Elektroosmoza polega na wydobyciu z fundamentów i murów wody, która w nich zalega, w wyniku działania urządzenia powstają fale, które prowadzą do odwrócenia osmozy, w ten sposób zalegająca woda wypychana jest z murów. Proces osuszania budynków ten jest długotrwały ale bardzo efektywny i zapewnia ochronę murów na długie lata.

Jeżeli masz problem z wilgocią w domu, jego murach lub fundamentach zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Skuteczne osuszanie budynków Poznań