Warning: The magic method PW_Templating::__wakeup() must have public visibility in /home/klient.dhosting.pl/zeidpl/osuszaniebudynku.com/public_html/wp-content/themes/consultpress-pt/vendor/proteusthemes/proteuswidgets/inc/class-pw-templating.php on line 92
Osuszanie budynków Wrocław, osuszacz pomieszczeń - OsuszanieBudynku.com

Zawilgocony dom jest nie lada wyzwaniem dla kogoś, kto nie ma w tym temacie odpowiedniego doświadczenia. Obecność wody w ścianach może być spowodowana różnymi czynnikami: powodzią lub niewłaściwą izolacją termiczną ścian. Samodzielne osuszanie budynku kończy się zazwyczaj niepowodzeniem. Wietrzenie, ogrzewanie pomieszczeń czy ozonowanie nie pomoże, kiedy w murach jest duża ilość wody. Co zatem począć? Jak najszybciej udać się do specjalisty w tym temacie, czyli firmy Elektroosmoza III wykonującej swoje usługi m.in we Wrocławiu. Nie warto zwlekać z decyzją, ponieważ im szybciej odbędzie się osuszanie muru, tym lepiej dla budynku i jego mieszkańców. 

Wilgoć w ścianach po zalaniu czy z powodu uszkodzonej izolacji? Wybierz Elektroosmozę

Wilgoć obecna w naszym otoczeniu stanowi realne zagrożenie dla trwałości konstrukcji murów. Ściany chłoną wodę jak gąbka. Na przesiąkniętych ścianach prędzej czy później zacznie pojawiać się pleśń. Spowoduje to powstanie nieprzyjemnego mikroklimatu wewnątrz budynku. Firma Elektroosmoza III we Wrocławiu pomoże Ci jednak pozbyć się nadmiaru wody wykonując osuszanie ścian! Stosuje ona w tym celu prawa fizyki, nie ingerując inwazyjnie w mury. Właśnie dlatego osuszanie fundamentów przez ową firmę to metoda bezinwazyjna. Ten sposób pozbywania się wody z budynku nazywa się elektroosmozą. Wilgoć pod wpływem pola elektrycznego samoczynnie opuszcza ściany. Osuszanie budynków nigdy nie było tak proste, a zarazem skuteczne, dodatkowym atutem jest funkcja odgrzybiania ścian po wysuszeniu. Gwarancja wykonanej usługi i 5000 osuszonych budynków to dowód na rzetelność i doświadczenie firmy Elektroosmoza III.

Zdecyduj się na kompleksowe osuszanie budynków we Wrocławiu już teraz!

—–

Osuszanie Wrocław z BlockAqua GPL-111

Cena: 2810 zł netto + podatek VAT

—-

Urządzenie BlockAqua GPL-111, czyli mistrz w usuwaniu wilgoci i usprawnieniu hydroizolacji

Jest to doskonałe rozwiązanie w usuwaniu wody ze ścian budynków we Wrocławiu. Nowoczesne, nietuzinkowe rozwiązanie nie tylko usuwa wilgoć z mieszkań, ale także zabezpiecza je przed ponownym jej wniknięciem. Ochrona murów na długie lata jest zapewniona dzięki GPL-111. Wspomniane urządzenie montuje się w zawilgoconych pomieszczeniach.

Woda podciąga się kapilarnie w górę przeciwko sile grawitacji dzięki napięciom elektrycznym. Urządzenie służące do elektrosomozy wytwarza dodatnie pole elektromagnetyczne, przez co woda ucieka z murów do gruntu. Po odpowiednim wysuszeniu wilgoć nie powraca, ponieważ wytworzone pole elektromagnetyczne działa jak swoista hydroizolacja. Kolejną zaletą BlockAqua GPL-111, które można nabyć we Wrocławiu jest jego tanie utrzymanie. Jest ono stosunkowo tanie w utrzymaniu, dzięki czemu klient nie musi martwić się nadmiernym zużyciem energii elektrycznej. 

Wynajem osuszacza co jakiś czas czy zakup profesjonalnego osuszacza dającego efekt na stałe?

Uwaga! Nie oferujemy wynajmu osuszaczy, sprzedajemy sprawdzone, bezinwazyjne urządzenie, które pozwoli Ci pozbyć się wilgotności w murach na stałe tj. urządzenie GPL-111 wykorzystujące zjawisko elektroosmozy. Nie sprzedajemy osuszaczy kondensacyjnych czy osuszaczy podposadzkowych, nagrzewnic.