Pozbycie się nadmiaru wilgoci z pomieszczeń mieszkalnych (oraz innych użytkowych) jest bardzo istotną kwestią. Zbyt wysoka kompresja wody w budynku wiąże się z powstawaniem niebezpiecznych grzybów i pleśni, a te mają nieodzowny wpływ na samopoczucie i zdrowie mieszkańców, skutkiem czego może być astma i inne problemy układu oddechowego, ale także, na przykład, codzienne bóle głowy. Przyczyn zawilgocenia budynków może być wiele, poprzez poważne problemy, jak zalania i powodzie, po złą wentylację, izolację dachów, fundamentów czy ścian. W każdej z tych sytuacji istotne jest podjęcie działania i osuszanie budynków (Łódź).

Osuszanie i odgrzybianie pomieszczeń i całych budynków w Łodzi

Kwestią pierwszorzędną jest podejście do problemu. Warto wiedzieć, że bez pomocy profesjonalisty, próby samodzielnego osuszania muru kończą się często niepowodzeniem, a ponad to utratą dużej ilości pieniędzy i czasu. Jeśli pochodzisz z Łodzi i pragniesz w fachowy sposób zająć się zagadnieniem jakim jest osuszanie fundamentów w mieście Łódź -z pomocą przychodzi firma Elektroosmoza III. Oferujemy usługi najwyższej jakości i kompleksowe podejście do problematyki: oprócz osuszania mieszkań w Łodzi, zajmujemy się izolacją przeciwwilgociową oraz odgrzybianiem pomieszczeń. Nasze urządzenia są bezpieczne, skuteczne, zapewniają trwałość efektów. Posiadamy stosowne certyfikaty.

——-

Kup teraz: specjalistyczny, profesjonalny sprzęt do osuszania ścian GPL-111 – zapraszamy do kontaktu, zadzwoń i zamów już teraz.

Cena: 2890 zł netto + podatek VAT

Prosta instalacja, którą może wykonać również klient!

——-

Kompleksowe osuszanie po zalaniu mieszkania lub z powodu uszkodzonej izolacji

Stosowany przez nas Osuszacz Muru GPL-111 gwarantuje stałą izolację przeciw wilgoci. Doskonale sprawdza się między innymi w piwnicach, które często są wystawione na działanie wód gruntowych. Niemałe znaczenie ma fakt, że wykonywane przez nas rozwiązanie w kierunku osuszania ścian to metoda bezinwazyjna. W przeciwieństwie do innych poważnych ingerencji, nie ma tu konieczności skuwania tynków i ingerowania w fundamenty, czy też używania środków chemicznych, niesprzyjających zdrowiu. Osuszacz Muru GPL-111 w pierwszej kolejności suszy, następnie trwale chroni przed nawrotem wilgoci – po poprawnym wysuszeniu, wilgotność nie będzie wracać już do ścian.

Osuszacz od Elektroosmozy III – profesjonalne osuszanie budynków Łódź i województwo łódzkie

Proces elektroosmozy, który stosuje firma Elektroosmoza III w Łodzi, polega na zastosowaniu niewielkiego urządzenia, które montuje się w pomieszczeniach podlegających zawilgoceniu, spowodowanym kapilarnym podciąganiem gruntowych wód (jest to proces ruchu wody po murze w górę, przeciwnie do siły grawitacji). System ten powoduje wytwarzanie dodatniego pola elekromagnetycznego, które odwraca przyciąganie kapilarne – a woda wraca do gruntu. Urządzenie do elektroosmozy osuszy, a potem działa jak izolacja przeciwwilgociowa i trwale zabezpiecza.

Zobacz grafikę ilustrującą proces osuszania:

Podejmując decyzję o osuszaniu budynków na terenie Łodzi warto podejść do problemu kompleksowo, zapraszamy do współpracy i zapoznania się ze szczegółami oferty. Zarówno całe mieszkanie jak i wybrane pomieszczenia również warto poddać ozonowaniu.

Skuteczne metody osuszania w Łodzi i okolicach!

Uwaga: nie prowadzimy wynajmu osuszaczy – w ofercie na sprzedaż posiadamy osuszacz wykorzystujący zjawisko elektroosmozy – nie osuszacze kondensacyjne czy osuszacze podposadzkowe.