Osuszanie domów, ścian, piwnic na terenie Rzeszowa i okolic

W przypadku zawilgocenia murów spowodowanego powodzią lub zalaniem istotne znaczenie ma czas. Aby nie dopuścić do powstania grzybów i pleśni, należy jak najszybciej rozpocząć prace mające na celu osuszanie ścian.

Jakie urządzenie wybrać do osuszania budynku w Rzeszowie?

Firma Elektroosmoza III świadczy usługi osuszania budynków na terenie Rzeszowa i okolic. Specjalizuje się także w izolacjach przeciwwilgociowych oraz odgrzybianiu pomieszczeń. Pozbycie się wilgoci to trudne zadanie. Urządzeniem, które pomoże nam się uporać z mokrymi ścianami jest BlockAqua GPL-111. Sprzęt ten jest nowoczesny i bezinwazyjny. Suszenie murów za pomocą BlockAqua GPL – 111 ma wiele zalet. Za sprawą nowoczesnej technologii, możemy pozbyć się pleśni i grzybów oraz oszczędzić na ogrzewaniu. Montaż urządzenia jest prosty i może odbyć się bez znaczenia na pogodę i panujące warunki.  Największym plusem BlockAqua GPL – 111 jest gwarancja tego, że osuszone mury ponownie się nie zawilgocą. Warto też zaznaczyć, że użycie sprzętu wiąże się ze stosunkowo niskimi kosztami. 

—–

RZESZÓW: Osuszacz murów i ścian BlockAqua GPL-111

Cena: 2890 zł netto + podatek VAT

—–

Na czym polega elektroosmoza? 

Przyczyny wilgoci są różne – bywa, że wynikają one z problemów związanych z izolacją dachów, ścian lub fundamentów. Zdarza się również, że wystarczy zadbać o drożną wentylację i zwiększyć wymianę powietrza i wilgoć zniknie. Kiedy suszenie murów jest konieczne warto zastosować w tym celu bezinwazyjną metodę jaką jest elektroosmoza. Opiera się ona na zjawisku przemieszczania się wilgoci w polu elektrycznym. Woda w kapilarach przedostaje się ku górze, ponieważ fundamenty mają ładunek dodatni, natomiast wyższe partie muru posiadają ładunek ujemny. Współcześnie wykorzystywane są urządzenia wysyłające fale, które wymuszają odwrotny ruch wody w murze. Urządzenia ustawione w odległości kilku lub kilkunastu metrów od zawilgoconego muru emitują fale elektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości i natężeniu. Powstaje wtedy zjawisko odwróconej osmozy. Kiedy wilgoć usuwana jest z murów zauważa się powolny, ale systematyczny proces osuszania ścian budynku Rzeszów

Firma Elektroosmoza III wykonuje osuszanie fundamentów w Rzeszowie także za pomocą wyżej opisanej metody. Najważniejsze to poznać przyczynę wilgoci w naszym domu i zabezpieczyć izolacją pionową i poziomą fundamenty.

 

00
lat gwarancji
0000
osuszonych budynków
00
metrów, zasięgu działania urządzenia