Osuszanie ścian i murów Kraków, Małopolska

W przypadku powodzi lub zalania, kluczowym czynnikiem wpływającym na skuteczność osuszenia ścian jest przede wszystkim czas. Im szybciej przystąpimy do prac związanych z walką z wilgocią, tym lepszy może okazać się efekt tego działania. Nie jest to jednak zadanie łatwe. Pozbycie się wilgoci przenikającej w strukturę muru może okazać się żmudne na własną rękę. Aby prace mające na celu osuszenie budynku w Krakowie, były efektywne warto zwrócić się o pomoc do firmy specjalizującej się w tym fachu. Jedną z nich jest niezawodna Elektroosmoza III.

 

—–

Kraków Osuszacz budynków BlockAqua GPL-111

Cena: 2810 zł netto + podatek VAT

—–

 

Dlaczego w Krakowie warto wybrać firmę Elektroosmoza III?

Firma Elektroosmoza III świadczy m.in. w Krakowie najwyższej jakości usługi związane z osuszaniem fundamentów, budynków, izolacji przeciwwilgociowych oraz odgrzybianiem pomieszczeń. Urządzenia wykorzystywane w czasie osuszania ścian posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa oraz zapewniają skuteczne pozbycie się wilgoci. Firma ta stosuje nowoczesną, nieinwazyjną metodę osuszania budynków, posługując się przy tym  naturalnymi prawami fizyki. Metodą, o której mowa jest elektroosmoza. Polega ona na zjawisku przemieszczania się wilgoci w polu elektrycznym. Woda znajdująca się w murze, przemieszcza się od fundamentów w górę, ponieważ posiada ładunek dodatni. Wyższe fragmenty muru, które są suche, mają ładunek ujemny. Podczas zastosowania elektroosmozy używa się urządzeń wysyłających fale, które wymuszają odwrotny ruch wody w murze. Urządzenia te znajdują się w niedalekiej odległości od muru i wysyłają fale elektromagnetyczne o odpowiedniej częstotliwości i natężeniu.

Kraków osuszanie budynku – jaki osuszacz muru zastosować?

Firma Elektroosmoza działająca również na terenie Krakowa zachęca swoich klientów do zastosowania osuszacza muru GPL-111. Producent zaświadcza, że użycie tego urządzenia przynosi same korzyści. Sprzęt ten podłączony do prądu potrafi działać na okrągło, dzięki czemu pozbywa się wilgoci oraz zabezpiecza budynek po jego osuszeniu przed kolejnym  zawilgoceniem. Koszt eksploatacji jest bardzo niski i wynosi około 1 zł na miesiąc. Urządzenie oraz sama usługa osuszania ścian posiada gwarancję aż  na 20 lat. Zainstalowanie osuszacza muru GPL-111 usuwającego wilgoć metodą elektroosmozy, posiada same zalety. Odwrócona elektroosmoza jest naturalnym procesem w pełni zgodnym z prawami fizyki. Urządzenie służące do osuszania budynku wypycha wodę ze ścian tą samą drogą, którą dostała się ona do muru.

Kraków: osuszanie murów, fundamentów i odgrzybianie ścian

Z problemem zawilgoconych ścian boryka się wiele osób. Wielu z nas do walki z wilgocią sięgało po najprostsze rozwiązania, takie jak wietrzenie pomieszczeń, czy suszenie murów za pomocą wszelkiego rodzaju ogrzewaczy. Niestety metody te są czasochłonne i nie zawsze okazują się skuteczne. Firma Elektroosmoza III gwarantuje wysoką jakość swoich usług oraz urządzeń służących do osuszania budynków. Decydując się na Elektroosmozę III w Krakowie masz pewność, że na dobre pożegnasz się problemem zawilgoconych ścian. Osuszacz budynku BlockAqua GPL-111 eliminuje wilgoć i zabezpiecza przed nią budynek na długie lata. Dodatkowo, urządzenie działa szybko, a co najważniejsze – bezinwazyjnie.Osuszanie budynku Kraków metodą elektroosmozy jest bezpieczne dla ścian, ponieważ nie wymaga żadnej ingerencji oraz czynności budowlanych. Warto wspomnieć, że urządzenie BlockAqua GPL-111 cieszy się uznaniem klientów na całym świecie.

 

00
lat gwarancji
0000
osuszonych budynków
00
metrów, zasięgu działania urządzenia