Osuszanie ścian i murów Warszawa, mazowieckie

Profesjonalne osuszanie murów po zalaniach lub innych awariach wodno – kanalizacyjnych to skuteczny i zarazem szybki sposób na przywrócenie pomieszczeniom dawnego wyglądu. Firma Elektroosmoza III, działająca dla klientów z Warszawy i okolic, zapewnia swoim klientom wysokiej jakości usługi osuszania budynków, izolacji przeciwwilgociowych i odgrzybiania pomieszczeń. Jeśli Twój dom lub mieszkanie w Warszawie wymaga pomocy, nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z ofertą firmy Elektoosmoza III.

Warszawa jak wygląda osuszanie domu po powodzi?

W przypadku powodzi, warto pamiętać, że niesie ona ze sobą zagrożenie epidemiologiczne. Chodzi głównie o różnego rodzaju zanieczyszczenia, które wnikają do domu. W takiej sytuacji zaleca się, aby przeprowadzić chemiczną dezynfekcję pomieszczeń oraz warstw izolacyjnych. Nie ma potrzeby kucia tynków, wylewek lub zrywania elewacji. Te części budynku w większości można osuszyć i zdezynfekować.

Osuszanie murów po powodzi lub zalaniu jest niezmiernie istotne. Istnieje możliwość wyschnięcia ścian w sposób naturalny, ale niestety jest to proces długotrwały i niekoniecznie skuteczny. Pominięcie osuszania budynku może doprowadzić do pojawienia się pleśni i grzybów. Te z kolei będą wydzielały charakterystyczny, nieprzyjemny zapach, a do powietrza przedostaną się duże ilości zarodników szkodliwych dla zdrowia. Nadmiar wilgoci w ścianie spowoduje m.in. odpadanie tynku oraz niszczenie elementów konstrukcyjnych cegieł. Położenie parkietu lub pomalowanie ścian na niewysuszonych powierzchniach może prowadzić do ich zniszczenia. Często zdarza się, że zawilgocone mury nie zostaną osuszone przy pomocy osuszacza kondensacyjnego. Jeśli chcesz mieć pewność, że ściany Twojego domu będą osuszone w sposób profesjonalny i skuteczny, warto zwrócić się o pomoc do firmy Elektroosmoza III Warszawa, cieszącej się doświadczeniem i zaufaniem swoich klientów.

Jak skutecznie osuszyć budynek w Warszawie?

Istnieje kilka metod osuszania budynków. Jedną z nich jest zastosowanie nagrzewnic wentylatorowych. Proces ten może jednak trwać kilka tygodni, wszystko zależy od materiału z jakiego wykonany jest budynek. Z kolei osuszanie kondensacyjne polega na obniżeniu wilgotności powietrza, poprzez ochłodzenie go w agregacie. Natomiast osuszanie absorpcyjne działa w ten sposób, że powietrze przepływające przez absorber oddaje zawartą w nim wodę, a po podgrzaniu wraca do pomieszczenia i suszy przegrody.  Najskuteczniejszą opcją okazuje się jednak zastosowanie osuszacza murów i ścian BlockAqua GPL-111 Warszawa.  Jest to nowoczesne urządzenie działające na zasadzie elektroosmozy.

Czym jest elektroosmoza, jak może pomóc osuszyć budynek w Warszawie?

Elektroosmoza to metoda osuszania budynków, która nie ingeruje w konstrukcję obiektu. Polega ona na odwróceniu kierunku ruchu cząsteczek wody, które zostały kapilarnie podciągnięte przez mur. Podciąganie wody zostaje zatrzymane, a jej cząsteczki kierowane są w dół. W ten sposób ściany zostają osuszane. Szybkość suszenia murów zależy od ich grubości, materiału z jakiego zostały wykonane oraz stopnia zawilgocenia. Aby doszło do wyżej opisanych procesów, w pomieszczeniu należy umieścić urządzenie osuszające zasilane prądem elektrycznym. Sprzęt ten emituje fale elektromagnetyczne o odpowiednim natężeniu oraz częstotliwości. Fale te powodują zmianę polaryzacji cząsteczek wody podciągniętych przez mur oraz zmianę kierunku ich ruchu. Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenie nie jest szkodliwe dla zdrowia.

—–

Warszawa Osuszacz budynku BlockAqua GPL-111

Cena: 2890 zł netto + podatek VAT

—–

Czy warto zdecydować się na BlockAqua GPL-111 w Warszawie?

Osuszacz Muru GPL-111 jest urządzeniem nowoczesnym, posiadającym wiele zalet. Decydując się na BlockAqua GPL-111 masz pewność, że ściany Twojego domu w Warszawie nie zostaną ponownie zawilgocone. Osuszanie budynku jest skuteczne, a co najważniejsze tanie. Osuszacz murów jest urządzeniem prostym w montażu, a  jego zasięg działania to minimum 9, a nawet 15 metrów. Dodatkowo, posiada 20 lat gwarancji. Usuwa pleśnie oraz grzyby pojawiające się na powierzchniach budynku. Stopień zawilgocenia murów wpływa na czas osuszania budynków. Zazwyczaj trwa ono od 2 do 3 miesięcy. Osuszacz Muru GPL-111 nie jest urządzeniem energochłonnym, ponieważ zużywa około 1,5 kW energii miesięcznie. Bez wątpienia jest to proces o wiele bardziej efektywny i tańszy niż osuszanie mechaniczne. Istotne jest również, że decydując się na metodę elektroosmozy, nie musimy opróżniać i opuszczać pomieszczeń.

Firma Elektroosmoza III Warszawa cieszy się doświadczeniem na rynku oraz zaufaniem wśród swoich klientów. Oferuje niezawodne i profesjonalne usługi z zakresu osuszania budynków, izolacji przeciwwilgociowych. Z pomocą fachowców pozbędziesz się także pleśni i grzybów. Wybór urządzenia BlockAqua GPL-111 na pewno przyniesie wiele korzyści i sprawi, że zapomnisz o wilgoci w swoim domu.

Jak widać, wybór aparatu Osuszacz Muru GPL-111 przynosi naprawdę wiele korzyści i pozwala skutecznie oraz na zawsze pozbyć się wilgoci!

00
lat gwarancji
0000
osuszonych budynków
00
metrów, zasięgu działania urządzenia